zdjęcia ślubne

OFERTA

ZDJĘCIA Z BUJNYMI WARSTWAMI
PIĘKNA, ZNACZENIA I NIUANSÓW
PLUS MŻAWKA HUMORU

elegancki wesele w hotelu windsor 43 kopia
20220725 11 12 06 kopia

Przyjmuję tylko ograniczoną liczbę zleceń rocznie, aby zapewnić sobie pełną energię i zaangażowanie w swoją pracę. 
Zdecydowanie wolę fotografować śluby par, które w 100% identyfikują się z moją twórczością, które mi ufają i które bardzo cenią swoje zdjęcia ślubne i traktują je jak wizualne dziedzictwo.

czy tego szukasz?

FOTOGRAFIA ŚLUBNA INSPIROWANA MODĄ

Szukasz równowagi między eleganckim minimalizmem a wizualnym hałasem reportażu? Chcesz zdjęć naturalnych, ale podkreślających szyk? Klasycznych, ale z nutką nowoczesności? Ukazujących nie tylko Was, ale te wszystkie najdrobniejsze szczegóły, w których przygotowanie włożyłaś tyle miłości i czasu?

portret pana mlodego w okularach panna mloda caluje go w policzek

pracujmy razem

JAK WYGLĄDA
WSPÓŁPRACA ZE MNĄ?

01

ROZMOWA
O MARZENIACH

Wystarczy, że do mnie napiszesz, a w ciągu 12h będziesz wiedziała, czy Twoja data jest wolna.
Podczas naszego pierwszego spotkania online opowiesz mi o swoich marzeniach, a ja będę słuchać, dopytywać, dopowiadać niewypowiedziane, urealniać to, co w sferze marzeń, bo nie zawsze wszystko się da, a czasami można lepiej. Omówimy wszystko, abyś Ty poczuła, że Cię rozumiem i możesz mi zaufać, a ja, żebym wiedziała dokładnie czego potrzebujesz ode mnie jako fotografa.
Następnie otrzymasz spersonalizowaną ofertę.

Aby zabezpieczyć datę ślubu wymagam wpłaty zadatku oraz podpisanej umowy.

02

PRZYGOTOWANIA
I PLANY

Jestem dla Ciebie dostępna przez cały proce planowania. Doradzam, polecam podwykonawców. Dokładam wszelkich starań, aby mieć czas i przestrzeń na tworzenie naszych zdjęć. Ściśle współpracuję również z organizatorami ślubu, aby mieć pewność, że wszystko w tym dniu przebiegnie sprawnie. 

03

TWÓJ WIELKI DZIEŃ W MOIM OBIEKTYWIE

Zawsze planuję przyjazd na miejsce 2 godziny przed ślubem lub pierwszym wydarzeniem, które fotografuję. Ten przedział czasowy uwzględnia ewentualne opóźnienia w podróży i daje mi czas na aklimatyzację w okolicy, w tym rozpoznanie miejsca ślubu i zdjęć. Podczas zapoznania z okolicą często zaczynam robić zdjęcia otoczenia, które pomagają opowiedzieć całą historię Waszego ślubu. Po przyjeździe lubię również zbierać ważne szczegóły, takie jak torba powitalna, zaproszenie i inne istotne detale, które chcę sfotografować.

W ciągu dnia nie będę robić po prostu zdjęć, bo razem z aparatem uwielbiam się bawić i tego samego życzę Tobie.
Będę poruszać się i mieszać z Tobą i Twoimi gośćmi.
Czasami udzielę Ci wskazówek, byś zawsze czuła, że błyszczysz jak Zendaya na premierze Diuny.

Będę to wszystko robić, bo chcę, aby Twój album wypełniały zdjęcia, z bujnymi warstwami piękna i spontanicznymi chwilami.

04

TWOJE ZDJĘCIA W GALERII ONLINE

Zdjęcia otrzymasz w 30 dni robocze, od daty ślubu. Będą one poddane selekcji, aby utrzymać oryginalne kolory, jednocześnie dodając odrobinę elegancji poprzez moją edycję. Zapewnienie naturalnego wyglądu odcieni skóry jest moim priorytetem. Staram się unikać nadmiernych poprawek kolorystycznych, dążąc do ponadczasowego wyglądu. Preferuję klasyczne, ale nowoczesne podejście do fotografii.

portret pana mlodego w okularach panna mloda caluje go w policzek
zdjecie z wesela w warszawie para mloda wraz z mama zabawne zdjecie grupowe

FAQ

I Ty i ja wiemy, że do dnia ślubu nie można podchodzić bezdusznie, dlatego nie mam gotowych pakietów. Do naszej współpracy podchodzę bardzo indywidualnie, z tego powodu każdą sesję ślubną, narzeczeńską, portretową wyceniam po poznaniu Twoich, marzeń, oczekiwań, potrzeb. Skontaktuj się ze mną by otrzymać spersonalizowaną ofertę.

Moja praca jest efektem spędzenia czasu z parami. Nie jest łatwo stworzyć niesamowite emocjonalne chwile po prostu przychodząc na ślub i robiąc kilka zdjęć. Takie chwile zdarzają się tylko wtedy, gdy wy, wasze rodziny i goście macie swobodę w byciu tu i teraz. Wtedy wydarzą się te chwile.

Jak zapewne zauważyliście w moim portfolio, nie lubię pozować swoich klientów. Chcę, żebyście wyglądali elegancko, byli zrelaksowani. Daję tylko kilka wskazówek, dzięki którym będziesz wyglądać wspaniale!
Zrelaksuj się i ciesz się dniem w pełni, taka wyjątkowa okazja nie jest łatwa do powtórzenia. Wszyscy jesteśmy piękniejsi, kiedy się śmiejemy, kiedy płaczemy, kiedy zachowujemy się naturalnie.

Zazwyczaj wybieram około 40-60 ostatecznych obrazów na godzinę relacji.

Nie mam na stałe drugiego fotografa, ale jeśli Twoja uroczystość będzie tego wymagała, zabiorę ze sobą odpowiednią osobę, która razem ze mną będzie realizowała zlecenie.

Ostateczne obrazy, które publikuję w galerii online — zwykle 50-70 na godzinę relacji — to wyselekcjonowany wybór oparty na treści i kompozycji. Zamieszczam tylko obrazy najwyższej jakości widziane z różnej perspektywy. Pominięte obrazy mogą zawierać mrugnięcia, niepochlebne miny lub niezamierzone rozmycie. Wszystkie ostateczne obrazy są poddawane korektom kolorystycznym i korektom ekspozycji, zanim zaprezentuję je w galerii online i/lub jako wydruki, zgodnie z wybraną przez Ciebie kolekcją.

Każdy ślub i każda sytuacja jest wyjątkowa, więc w takiej sytuacji razem z Wami staram się znaleźć odpowiednie rozwiązanie. 

jeśli nadal się wahasz

PRZECZYATJ OPINIĘ PAR, KTÓRE MI ZAUFAŁY

fotograf slubny warszawa opinie 2
fotograf slubny warszawa opinie 1