TWÓJ FOTOGRAF
NA ŚLUB I WESELE
W WARSZAWIE

Twój ślub to wyjątkowe wydarzenie. To dzień pełen niepowtarzalnych momentów, symboli, wzruszeń i łez szczęścia. Warto zatrzymać te chwile na dłużej – pozwólcie, że Wam w tym pomogę.
Jako fotograf ślubny staram się uchwycić różne emocje towarzyszące nowożeńcom. Kocham zdjęcia, których nie można zaplanować. Pokazuję na nich prawdziwych Was. Jeśli szukacie fotografa na ślub i wesele w Warszawie, który za pomocą zdjęć opisze Waszą jedyną w swoim rodzaju historię – dobrze trafiliście.

wyjątkowe zdjęcia
ślubne i weselne

suknia slubna warszawa
portret pary mlodej w ogrodzie w czasie mikro slubu monika bloom fotograf slubny
sesja stylizowana na dachu monika drezek 34

Moje zdjęcia pomagają odczuwać na nowo, jeszcze raz i wciąż tych niesamowitych emocji. Zależy mi na uchwyceniu tego, co najbardziej ulotne i poruszające. Jestem świadoma, że dokumentowanie wydarzeń z najważniejszego dla Was dnia to wielka odpowiedzialność dla mnie jako fotografa ślubnego. Dlatego też do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, wsłuchuję się w Wasze potrzeby – zależy mi na tym, aby Wasza historia ślubna została opowiedziana w wyjątkowy sposób.
Wybierając mnie na Waszego fotografa ślubnego i weselnego możecie mieć pewność, że otrzymacie piękną pamiątkę na całe życie w postaci naturalnych, eleganckich zdjęć pełnych emocji i pasji.

sesja narzeczeńska
w Warszawie i nie tylko

sesja narzeczenska fotograf slubny Warszawa 3
monika bloom elegancka sesja narzeczenska 39
sesja narzeczenska warszawa 2

Sesja narzeczeńska to świetna okazja do polubienia się z obiektywem oraz poznania fotografa i jego stylu pracy.
Zakochani najczęściej decydują się na sesje narzeczeńskie w plenerze, np. w centrum Warszawy lub innego miasta, parku, lesie czy nad wodą. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej to bez wątpienia wspaniała pamiątka. Świetnym pomysłem jest wykorzystanie fotografii do stworzenia albumu, który wręczycie rodzicom czy dziadkom w ramach podziękowań w dniu Waszego ślubu.
Jesteście zainteresowani sesją narzeczeńską w Warszawie lub okolicach? A może zależy Wam na sesji przedślubnej w innym miejscu? Porozmawiajmy – zapraszam do kontaktu!


SESJA ŚLUBNA LUB NARZECZEŃSKA ZA GRANICĄ

OSLO: 15-17.06.2023

BERLIN: 27-29.06.2023


sesja na dachu warszawa

sesja ślubna
w plenerze

Zdjęcia ślubne w plenerze są dopełnieniem reportażu z Waszego wyjątkowego dnia.

Sesja ślubna plenerowa może odbyć się w dniu uroczystości, np. po przygotowaniach przedślubnych lub podczas trwającego wesela. Największym plusem tego rozwiązania jest brak konieczności ponownego szykowania się do zdjęć, a największym minusem – możliwość załamania się pogody.

Kolejną opcją jest sesja plenerowa w dniu innym niż ceremonia zaślubin. Wiąże się ona z dodatkowymi przygotowaniami, ale może być przełożona w razie niepogody.

Bez różnicy, czy szukacie fotografa ślubnego, który wykona zdjęcia w plenerze w dniu ślubu, czy może w innym terminie, zapraszam do kontaktu. Chętnie wysłucham Waszych pomysłów i wesprę Was swoim doświadczeniem.


FAQ

Przez lata nauczyłam się, że każda uroczystość jest inna i ma swój własny zestaw unikalnych potrzeb. Z tego powodu każdą sesję ślubną, narzeczeńską i portretową wyceniam indywidualnie. Moje kolekcje ślubne z pełną obsługą zaczynają się od inwestycji w wysokości 4800 zł. Skontaktuj się ze mną, a ja prześlę Ci bardziej szczegółowy zarys Twojej inwestycji, gdy tylko poznam Twoje potrzeby.

Po wybraniu daty i określeniu kolekcji przygotuję i wyślę umowę fotograficzną do wglądu. Proszę o zwrot podpisanej umowy w ciągu około tygodnia, aby zapewnić dostępność terminu. Kiedy otrzymam Twoją umowę i 50-procentową opłatę za fotografię, data Twojego ślubu jest oficjalnie zarezerwowana! Ostateczne saldo należy uiścić do tygodnia po dacie ślubu.

Nie świadczę takich usług, ale mogę polecić sprawdzonych filmowców.

Mam bardzo praktyczne podejście do ustalania harmonogramu dnia ślubu. Moim celem jest zapewnienie najlepszego światła na każdą część uroczystości. Wolę również pomóc w tworzeniu osi czasu razem z wedding plannerem, aby dać ci mnóstwo czasu (z buforem) na zrobienie wszystkich pożądanych portretów i zdjęć w ciągu dnia, aby zapewnić płynne i przyjemne wrażenia. Równoważę kierowanie sztuką, stylizowane ujęcia detali i portrety oraz uchwycenie chwil, które dzieją się organicznie dzięki relacjom fotoreporterskim. Efekt końcowy daje piękną równowagę między ludźmi, detalami i emocjami.

Fotografuję aparatami cyfrowymi Sony z obiektywami 35mm i 55mm, które zapewniają naturalny zakres widzenia. Zawsze przynoszę ze sobą kopię zapasową aparatu, obiektywu i karty pamięci, a cały mój sprzęt jest regularnie serwisowany, aby zapewnić jego pełną sprawność.

Wystąpienie nagłego wypadku bezpośrednio przed ślubem to okoliczność, z którą jeszcze się nie spotkałam (odpukać) i nieprzyjemna myśl dla wszystkich zaangażowanych. Przed ślubem starannie planuję swoje życie, aby zapewnić sobie zdrowie i wystarczającą ilość czasu na podróż. Jeśli nieprzewidziane okoliczności uniemożliwią mi udział w Waszym weselu, dołożę wszelkich starań, aby zorganizować zastępczego fotografa o tym samym poziomie umiejętności i stylu. Ewentualnie zwrócę Ci całą inwestycję i umożliwię Ci dokonanie własnego wyboru, jeśli tak zdecydujesz. 

Każdy ślub i każda sytuacja jest wyjątkowa, więc w takiej sytuacji razem z Wami staram się znaleźć odpowiednie rozwiązanie. 

Zazwyczaj wybieram około 50-70 ostatecznych obrazów na godzinę relacji.

Moja praca koncentruje się na tworzeniu wykwintnej sztuki przy użyciu najlepszych metod i produktów wysokiej jakości. Z zamiłowaniem do szczegółów starannie selekcjonuję i prezentuję każdy projekt, który fotografuję. Czas realizacji sesji narzeczeńskich i portretowych wynosi średnio od 2 do 3 tygodni. Czas realizacji zdjęć ślubnych wynosi od 4 do 6 tygodni.

Jeśli albumy znajdują się w twojej kolekcji otrzymasz pierwszą wersję roboczą około 4 tygodni po otrzymaniu zdjęć. Projektuję i układam szkice Twoich albumów na zamówienie, aby jak najlepiej opowiedzieć piękną historię Twojego ślubu. Po otrzymaniu pierwszego szkicu masz możliwość wprowadzenia poprawek. Może to obejmować zamianę obrazów, pominięcie rozkładówek lub dodanie rozkładówek. Po zatwierdzeniu projektu układu, edytuję obrazy po raz ostatni i wysyłam ostateczny plik PDF do zatwierdzenia przed przystąpieniem do produkcji. 

Koszty podróży nie są wliczone w ceny moich kolekcji. Ponieważ każdy ślub jest wyjątkowy, uwielbiam poznać informacje o miejscu docelowym i uroczystości, zanim omówię plany podróży. Następnie dostosowuję wycenę w oparciu o lokalizację i liczbę dni zdjęciowych. Wycena podróży jest dodawana do wybranej kolekcji i zajmuję się wszystkimi naszymi ustaleniami dotyczącymi podróży, o ile nie określono inaczej.

Nie mam na stałe drugiego fotografa, ale jeśli Twoja uroczystość będzie tego wymagała, zabiorę ze sobą odpowiednią osobę, która razem ze mną będzie realizowała zlecenie.

Zawsze planuję przyjazd na miejsce co najmniej rano przed ślubem lub pierwszym wydarzeniem, które fotografuję, a często kilka dni przed imprezami międzynarodowymi. Ten przedział czasowy uwzględnia ewentualne opóźnienia w podróży i daje mi czas na aklimatyzację w okolicy, w tym rozpoznanie miejsca ślubu i zdjęć. Podczas zapoznania z okolicą często zaczynam robić zdjęcia lokacyjne i „scenowe”, które pomagają opowiedzieć całą historię Waszego ślubu. Po przyjeździe lubię również zbierać ważne szczegóły, takie jak torba powitalna, zaproszenie i inne istotne detale, które chcę sfotografować.

Ostateczne obrazy, które publikuję w galerii online — zwykle 50-70 na godzinę relacji — to wyselekcjonowany wybór oparty na treści i kompozycji. Zamieszczam tylko obrazy najwyższej jakości widziane z różnej perspektywy. Pominięte obrazy mogą zawierać mrugnięcia, niepochlebne miny lub rozmycie. Wszystkie ostateczne obrazy są poddawane korektom kolorystycznym i korektom ekspozycji, zanim zaprezentuje je w galerii online i/lub jako wydruki, zgodnie z wybraną przez Ciebie kolekcją.

Jak wspomniałam powyżej, ostateczny zestaw obrazów jest korygowany pod kątem koloru i dostosowywany pod kątem ekspozycji.   
Poszczególne obrazy, które zamówisz jako wydruki z galerii online lub te, które wybierzesz do umieszczenia w albumie, zostaną poddane ostatecznej kontroli obrazu pod kątem indywidualnych korekt kolorów i ekspozycji. Te zdjęcia są również poddawane podstawowemu retuszowi, który obejmuje usuwanie skaz, usuwanie rozpraszających włosów i/lub lekkie kadrowanie. Preferuję, aby wszystkie zdjęcia wyglądały naturalnie i nie były retuszowane. Wszelkie poprawki, które wprowadzamy, są minimalne, dzięki czemu Twoje zdjęcia wyglądają czysto, pięknie i reprezentatywnie dla Twojej uroczystości.

Oferuję również oddelegowanie profesjonalnego retuszu dla bardziej rozbudowanych zleceń. Mogą to być poprawki garderoby, fryzury i makijażu, zmiana głowy, zmiany tła lub dowolne elementy poza podstawowym retuszem w cenie 50-200 zł za zdjęcie. W tym celu przedstawiam wycenę do zatwierdzenia przed zleceniem jakichkolwiek dodatkowych prac.

fotografia wizerunkowa warszawa

Fotografia ślubna
na luzie, ale z klasą

Przyszli nowożeńcy często zastanawiają się czy będą potrafili pozować, czy dobrze wyjdą na zdjęciach, a także – czy złapią wspólny język z fotografem ślubnym. Zarówno ceremonia ślubna, jak i przyjęcie weselne to emocjonujące wydarzenia, dlatego zawsze staram się rozładować atmosferę, pomóc Wam odstresować się i wprowadzić trochę humoru. W ten sposób powstają zdjęcia na luzie, ale z klasą.

Na ślubie i weselu jestem w centrum kluczowych wydarzeń, ale staram się pozostawać w tle i jak najmniej zwracać na siebie uwagę. Fotografuję wyrazy miłości, szalone tańce na parkiecie, a także łzy wzruszenia i wszystkie ciekawe detale. Całą uwagę skupiam na Was, na Waszych gościach i tym, co dla Was ważne.


Ślubne inspiracje